HomeO nasOfertaGaleriaNasze praceLeczenie dzieciCennikKontakt
piaskowanie-zebow.jpg
O nas

O nas


Klinika specjalizuje się w medycynie estetycznej, a w szczególności wybielaniu i piaskowaniu zębów. Są to te obszary stomatologii estetycznej, które najbardziej wpływają na estetykę zębów. Efekty zabiegów są widoczne w zakładce „Nasze prace”. Zdjęcia tam umieszczone, to nie tylko dowód na umiejętności, którymi się odznaczamy. To przede wszystkim zachęta dla wszystkich osób, które do końca nie wierzą w magię stomatologii estetycznej. Teraz powinny uwierzyć!

Nasz gabinet w swojej ofercie ma również wiele innych usług typowych dla gabinetu stomatologicznego – stomatologia zachowawcza, leczenie kanałowe czy protetyka stomatologiczna. Nie zapominamy również o najmłodszych pacjentach – wiemy, że wizyta u dentysty jest dla nich stresującym wydarzeniem, dlatego leczenie dzieci traktujemy z należytą starannością.

Gabinet stomatologii estetycznej powstał w 2012 roku. Jego aranżacja i wyposażenie zgodne są z najnowszymi trendami. W gabinecie znajdą Państwo również nowoczesny sprzęt. Szczególną wagę przywiązujemy do dezynfekcji i sterylizacji – dlatego stosujemy włoskie autoklawy Euronda. W klinice wykorzystujemy również ergonomiczne unity stomatologiczne firmy ekoDent wyposażone w japońskie końcówki NSK. Nasz profesjonalizm to jednak nie tylko specjalistyczny sprzęt i nowoczesne wyposażenie. To również ludzie. Lekarze, których spotkacie w Naszym gabinecie to stomatolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Pomimo że już teraz mogą się pochwalić licznymi osiągnięciami – ciągle poszerzają swoją wiedzę i umiejętności. Personel kliniki nieustannie uczestniczy w licznych szkoleniach.

Wszystko po to, by poziom usług w naszym gabinecie był na najwyższym poziomie.

Staramy się, aby każda wizyta przebiegała w miłej i ciepłej atmosferze, a największą nagrodą i satysfakcją dla nas jest (piękny) uśmiech na Państwa twarzy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu.Google plus  Twitter  Nasza klasa
Copyright © 2012 Stomatologia estetyczna,chirurgia stomatologiczna - Dentysta Łódź
strony internetowe łódź
Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa. Informujemy, iż został zrealizowany Projekt pod nazwą „Rozwój przedsiębiorstwa Denta Medica poprzez zakup nowoczesnego sprzętu” w związku z Działaniem III.6 Rozwój mikro- i małych przedsiębiorstw, Oś Priorytetowa III: Gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość,w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.